Circular menu بنیاد نیکوکاری ارمغان همای معرفت

بنیاد نیکوکاری ارمغان همای معرفت

    	  
      مؤسسه ارمغان همای معرفت، اولین مؤسسه خیریه در سطح شهر شیراز است که جهت پیشبرد هرچه بهتر و استفاده از روش های نوین ارتباطی وب سایت رسمی خود را راه اندازی کرده و امید است با یاری خداوند متعال و شما دوستداران و صاحب فکران و متخصین سایت رسمی خود را به سطح عالی از امکانات و فراخوانی ها برساند.

اندکی مطالعه درباره ما:

هدف ما توانمندسازی مددجویان جهت بهبود کیفیت زندگی و استقلال آنهاست تا بتوانند بدون نیاز به دیگران به زندگی خود ادامه دهند. ما با ایجاد امید و حمایت از کسانی که به اندازه ما در زندگی خوش شانس نبوده اند همواره به یاد داریم که مورد اعتماد یاری کنندگان و حامیان عزیز خود هستیم و همچنین اعتقاد داریم که همه کمک ها باید در کمال صداقت و امانتداری به دست مستمندان واقعی برسند و جهت روشن سازی و جلب اعتماد خیّرین عزیز هیچگونه ابائی نداریم.جهت اطلاعات بیشتر از عملکرد مؤسسه و بازدید از مجموعه میتوانید به آدرس ما مراجعه نمایید.

خط مشی مؤسسه:

موسسه خیریه ایتام ارمغان همای معرفت سازمانی است مردم نهاد، خیریه و غیرانتفاعی که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در شیراز آغاز و در حال حاضر پروانه ارائه خدمات خیریه ای را در سطح کشور دارا میباشد.
حیطه اصلی ارائه خدمات موسسه حمایت از فرزندان محروم از پدر با محوریت مادر خانواده مددجو است و علاوه بر آن نیازمندان خاص دیگری که استحقاق کمک ها و خدمات موسسه را دارند تحت پوشش قرار داده است.
خط مشی های سیستم مدیریت کیفیت موسسه عبارت است از:
همدردی با یتیم و کوشش در زدودن آلام و رنجهای او.
حفظ کیان خانواده محروم از پدر، مراقبت و تربیت با تکیه بر نقش عاطفی مادران در کنار فرزندان.
کمک در کاهش نیازمندی های گوناگون خانواده فرزندان.
ایفای نقش موثر در دور نگه داشتن خانواده فرزندان تحت پوشش از لغزش های اجتماعی.
ترغیب به تحصیل در رشته های تحصیلی قابل جذب و سریع الاشتغال فرزندان.
تقویت اعتماد بنفس و درخشش استعدادها در کلیه زمینه ها و سطوح تحصیلی.
توانمندسازی خانواده ها و فرزندان تحت پوشش برای اشتغال و داشتن زندگی سطح معقول.
فراهم آوری زمینه های افزایش رضایت ذینفعان.
مدیریت موسسه با تعهد برآورده سازی الزامات و بهبود مداوم اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت، این سیاست ها را در سطح موسسه و کلیه همکاران ترویج و در مقاطع برنامه ریزی شده آنها را مورد بازنگری قرار میدهد
          

ارتباط با ما

شیراز فلکه آبیاری قدمگاه غربی روبروی کوچه ۱۵ پلاک ۱۱۰

بنیاد نیکوکاری ارمغان همای معرفت